Viedoklis

Grāmatvedība nav radusies ne vakar, ne aizvakar un pat ne pagājušajā ceturtdienā. Jau gadsimtiem ilgi tā ir mūsu sabiedrotais, palīdzot saprast kur mēs esam un kurp ejam.
Grāmatvedība arī nav tikai nodokļu aprēķināšana. Tā precīzi fiksē jūsu ieņēmumus un izdevumus šodien, tādējādi palīdzot tos prognozēt un vadīt rīt, dodot iespēju pelnīt un tas taču ir Jūsu mērķis, vai ne?

Vai uzņēmējdarbībā var iztikt bez grāmatvedības?

Laikam jau nē. Grāmatvedība strādā Jums! Grāmatvedis ir uzņēmumā vajadzīgs cilvēks – par to nav strīdu un nav būtiski uzņēmums ir liels vai mazs.

Kāpēc labāk izvēlēties grāmatvedības uzņēmumu?

Tāpēc, ka tad jūs iegūstat nevis vienu, bet vairākus grāmatvežus, kuri vienmēr būs gatavi Jums palīdzēt un vairāku grāmatvežu zināšanas kopā ir plašākas nekā viena. Grāmatvedības uzņēmums neslimo, neiet atvaļinājumā, tam nav slikta garastāvokļa, nevajag aprīkotu darba vietu. Izvēloties starp grāmatvedi uz vietas vai grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumu, pat ar nosacījumu ka kvalifikācija ir vienāda, pēdējā pakalpojums neapšaubāmi būs lētāks. Un pats galvenais – grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzējs atbild par savu darbu.


Bet runājot par nodokļiem, jāatceras tikai viena lieta – grāmatvedim par Jūsu jauno biznesa ideju vajadzētu uzzināt piecas minūtes pēc tās parādīšanās Jūsu galvā, bet noteikti vismaz piecpadsmit minūtes PIRMS tās realizācijas. Tas pasargās Jūs no nodokļu riska.
Ja esat tam gatavi – gaidīsim Jūs savā birojā.

Tālrunis:

+371 6 738 3604

Biroja adrese:

Dīķa iela 44, Rīga, LV-1004
Mājaslapas saturs ir “Integrāls Plus”, SIA īpašums. Tā izmantošana vai pavairošana ir kategoriski aizliegta.
Visas tiesības aizsargātas, 2022